Опис

Елітний житловий комплекс «Парус» у м. Чорноморську , це унікальний, завдяки його архітектурним рішенням і різноманітності інфраструктури, проект. Який  розташовано у 200м від найкращого міського пляжу України, що п’ять років підряд отримує міжнародну відзнаку «Блакитний прапор»!

ЖК «Парус» втілює у собі здійснення мрії багатьох людей – жити на березі моря та насолоджуватись легким морським бризом і чудовим

краєвидом!

Даний комплекс буде складатися з окремих багатоповерхових секцій, висотою – 10 поверхів. Також варто відзначити, що весь комплекс буде побудовано з керамічної цегли, а несучі стіни будуть утеплені екологічно чистою, мінеральною ватою, товщиною 10см.

На перших поверхах будуть розташовані нежитлові та комерційні приміщення, що дасть можливість урізноманітнити інфраструктуру та життя мешканців. Іншими словами тут ви зможете знайти усе необхідне: торгівельний центр, продуктовий супермаркет, аптека, салон краси та кафе.

На території заплановані місця для паркування, зони відпочинку для дітей та дорослих, дитячі майданчики для активного розвитку, а також встановлення ліхтарів та озеленення благоустрою.

Замовник –ОК ЖБК “Парус 12”

Генпідрядник – ТзОВ “Будівельна компанія “Літайм””

.